Výkup lesa nebo půdy nemusí být složitý proces

Jde to i jednoduše

Ozveme se vám

Ozveme se přes e-mail, telefonicky či na doporučení.

Vyšleme znalce

Znalec stanoví cenu a připraví veškeré podklady.

Sejdeme se

Podepíšeme smlouvu a předáme peníze.

Proč my

Věříme, že férové jednání je základem pro oboustrannou spokojenost. Ať už potřebujete pomoc s prodejem lesa, zemědělské půdy či jiné plochy, pokaždé vynaložíme veškeré úsilí na to, abychom ušetřili váš čas, finance i starosti.

5

Vykupujeme půdu po celé ČR

5

Nabídneme vám nejvyšší tržní cenu a peníze na ruku

5

Veškerou byrokracii vyřídíme za vás

5

Víte, komu prodáváte – nejsme překupníci ani realitka

5

Naši klienti mají od nás znalecký posudek zdarma

Nabízíme kompletní servis včetně poradenství

Rychlé a transparentní jednání

S námi to jde jednoduše

Jsme tu od toho, abychom vám cestu prodejem co nejvíce usnadnili, proto se jako náš klient nemusíte o nic starat. Vše vyřídíme za vás. Na základě znaleckého posudku dokážeme nabídnout nejvyšší výkupní cenu na trhu a peníze od nás dostanete na ruku. Postaráme se o sepsání kupní smlouvy i jednání s úřady.

Lesům rozumíme

Víme, co je pro les nejlepší a jak podpořit jeho biodiverzitu. Poradíme si se škůdci, umíme vybrat správné dřevo a známe způsob, jak ho udržet v co nejlepším stavu. Naším cílem není vykácený les, ale jeho obnova. Proto přistupujeme k těžbě pouze v případě, kdy podpoří kvalitu, přirozenou stabilitu a pestrost lesních porostů.

Po nás nezůstane paseka

Pokud se les nachází ve stavu, kdy je těžba nejlepším řešením, vše po sobě uklidíme a postaráme se o výsadbu lesních sazenic. Vždy se však snažíme o co nejšetrnější způsob a jsme ohleduplní k okolnímu prostředí. Naší prioritou je zachovat fungující ekosystém pro další generace.

Budoucnost české krajiny je pro nás důležitá