Nabízíme kompletní servis včetně poradenství

Rychlé a transparentní jednání

S námi to jde jednoduše

Jsme tu od toho, abychom vám cestu prodejem co nejvíce usnadnili, proto se jako náš klient nemusíte o nic starat. Vše vyřídíme za vás. Na základě znaleckého posudku dokážeme nabídnout nejvyšší výkupní cenu na trhu a peníze od nás dostanete na ruku. Postaráme se o sepsání kupní smlouvy i jednání s úřady.

Lesům rozumíme

Víme, co je pro les nejlepší a jak podpořit jeho biodiverzitu. Poradíme si se škůdci, umíme vybrat správné dřevo a známe způsob, jak ho udržet v co nejlepším stavu. Naším cílem není vykácený les, ale jeho obnova. Proto přistupujeme k těžbě pouze v případě, kdy podpoří kvalitu, přirozenou stabilitu a pestrost lesních porostů.

Po nás nezůstane paseka

Pokud se les nachází ve stavu, kdy je těžba nejlepším řešením, vše po sobě uklidíme a postaráme se o výsadbu lesních sazenic. Vždy se však snažíme o co nejšetrnější způsob a jsme ohleduplní k okolnímu prostředí. Naší prioritou je zachovat fungující ekosystém pro další generace.

Vlastníte les a potřebujete ho prodat?

Rádi se o vše postaráme. Zajistíme efektivní výkup, transparentní jednání a les si vezmeme do péče. Chápeme, že chcete mít s prodejem co nejméně starostí, proto jsme připraveni být tu pro vás a v případě spolupráce nabízíme kompletní servis. Dokážeme poradit a doporučit nejvýhodnější postup prodeje v rámci odborného poradenství.

Vaše půda, naše starost

Vlastnit les vyžaduje finance, čas a zkušenosti. Nemáte je? Půdu od vás vykoupíme a budeme se o ni starat s maximální péčí. Co vytěžíme, opět zalesníme. Budoucnost české krajiny je pro nás důležitá, proto se snažíme obnovit co nejvíce lesních ploch a vrátit naší zemi přírodu zpět.

Nenecháme vás na holičkách

Lesy napadené kůrovcem pro nás nejsou překážkou. Zrealizujeme výkup, provedeme ekologickou těžbu a vysázíme nový les. Pomůžeme vám i v případě, že jste se v rámci dědictví stali spoluvlastníkem a chcete svůj podíl prodat nebo je plocha, kterou vlastníte, součástí exekuce.